یکشنبه 30 خرداد 1400   19:47:36
1397/4/6 چهارشنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 43682054
  تعداد بازدید این صفحه: 312247
  در امروز: 27558

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1400/2/2 پنجشنبه
جمع آوری چرخ دستی های غیرمجاز تفکیک از مبدا
مهندس همتی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کرج از جمع آوری چرخ دستی های غیرمجاز تفکیک از مبدا خبر داد.
 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کرج؛ همزمان با آغاز فصل بهار و گرم شدن هوا خطرات بسیاری سلامت شهروندان را تهدید می‌نماید که با برنامه ریزی و همکاری خدمات شهری مناطق دهگانه شهرداری کرج نسبت به جمع‌آوری چرخ دستیهای غیرمجاز تفکیک از مبدا اقدامات لازم صورت گرفت.
حفظ محیط زیست شهری و مدیریت صحیح پسماندهای خشک از مهم‌ترین محورهای تصمیم‌گیری سازمان مدیریت پسماند برای جمع آوری چرخ دستی‌های غیرمجاز ضایعاتی در سطح شهر کرج می‌باشد.
علاوه بر این اقدام، مراکز غیرمجاز جمع‌آوری ضایعات پسماند که در نقاط مختلف شهر فعالیت دارند و از نظر بهداشتی و زیست‌محیطی با مشکلات عدیده‌ای مواجه‌اند نیز جمع‌آوری می‌شوند.
مهندس علی اصغر همتی معاون خدمات شهری و محیط زیست اظهار داشت: مقابله با پدیده زباله‌گردی در سطح شهر کرج، یکی از اولویت فعالیت‌های اجرایی این معاونت و سازمان مدیریت پسماند بوده و طی یک برنامه ریزی مناسب در کلیه معابر سطح شهر آغاز گردیده است.
این مسئول با اشاره به ضرورت همکاری شهروندان در اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا گفت: همکاری شهروندان و تفکیک زباله از درب منازل و تحویل زباله های تفکیک شده به عوامل سازمان مدیریت پسماند، کمک شایانی به جلوگیری از زباله گردی و تردد چرخ دستی‌های غیر مجاز در سطح شهر می‌کند.
مهندس همتی در پایان افزود: امیدواریم در این طرح با توجه به کنترل بیماری کرونا به شکل مستمر و با نظارت عوامل این حوزه و با همکاری دستگاه‌های ذیربط همچون مقام محترم قضایی، نیروی انتظامی بتوان نسبت به حل بخش زیادی از زنجیره و فرآیند تفکیک غیرمجاز زباله، ایجاد آلودگی در شهر و برخورد قانونی با مراکز جمع آوری غیرمجاز ضایعات این معضل اجتماعی را ریشه کن نماییم. 

كلمات كليدي : معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کرج , جمع آوری چرخ دستی های غیرمجاز تفکیک از مبدا

نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 312247
تعداد بازديد کنندگان سايت: 43682054 تعداد بازديد زيرپورتال: 420194 اين زيرپورتال امروز: 331 سایت در امروز: 27558 اين صفحه امروز: 279
1395/5/30 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.